مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار بین الملل تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

دو تن از دموکرات‌های کنگره آمریکا مفاد استیضاح مدیر جمهوری کشورشان را آماده کردند.

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

عبارات مهم : آمریکا

دو تن از دموکرات های کنگره آمریکا مفاد استیضاح مدیر جمهوری کشورشان را آماده کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، برد شرمن، از دموکرات های کنگره به آل گرین از دیگر دموکرات های کنگره پیوست تا پیش نویس مفاد استیضاح دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا را تدوین کند. این قانونگذاران دموکرات یک روز پیش از آنکه جیمز کومی، مدیر اخراجی اف بی آی به کمیته سنا برود تا راجع به تلاش ترامپ جهت مداخله در تحقیقات این نهاد در رابطه با تلاش روسیه جهت مداخله در انتخابات ریاست جمهوری گذشته صحبت کند، این بیانات را مطرح کردند.

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

آل گرین نخستین قانونگذاری است که علنا خواستار عزل ترامپ از سمت ریاست جمهوری می شود و او اعتقاد است که مدیر جمهوری کشورش مانع از اجرای روند قضایی شده است است.

او گفت: تا زمانی که آقای مدیر جمهور در این سمت است نمی توان علیه او طرح اتهام کرد ما معتقدیم که روند استیضاح تنها راهی است که می تواند او را به پای میز عدالت بیاورد. این قانونگذار سیاه پوست از تگزاس بعد از آنکه ماه مه اعلام کرد که پیگیر استیضاح ترامپ است چندین مورد ترساندن فوت دریافت کرده است.

دو تن از دموکرات‌های کنگره آمریکا مفاد استیضاح مدیر جمهوری کشورشان را آماده کردند.

در همین حال برد شرمن تاکید کرد که استیضاح اکنون در مجلس نمایندگان آمریکا رای نمی آورد ولی مشخص می کند که چه تعداد رای جهت ادامه کار مورد نیاز است.

یکی دیگر از دموکرات های کنگره در کنفرانس خبری جداگانه ای اعلام کرد: رویکرد کلی دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا این است که باید صبر کرد تا تحقیقات مرتبط به نتیجه برسد. اکثریت دموکرات ها معتقدند که باید اجازه داد تحقیقات ادامه پیدا کند و بعد از آن تصمیم گیری به عمل آید.

اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی)، مجلس نمایندگان آمریکا و سنا هر کدام به صورت جداگانه تحقیقاتی را راجع به ارتباط احتمالی کمپین ترامپ با روس ها و نفوذ در نتیجه های انتخابات نوامبر گذشته در دست انجام دارند.

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

واژه های کلیدی: آمریکا | استیضاح | تحقیقات | دموکرات | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | مجلس نمایندگان | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs