مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد/ سیاست ترامپ فقط به نفع پوتین است ، واکنش‌ها

کری گفت: این رئیس‌جمهور به طور کامل تسلیم فریب‌های پوتین درخصوص حملاتش علیه دموکراسی آمریکا شده است هست. این یک دیوانگی هست. ترامپ در آن کنفرانس خبری گفت هیچ دل

ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد/ سیاست ترامپ فقط به نفع پوتین است ، واکنش‌ها

جان کری: ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد/ واکنش‌ها او در کنفرانس خبری شرم آور بود / سیاست ترامپ فقط به نفع پوتین است

عبارات مهم : روسیه

کری گفت: این مدیر جمهور به طور کامل تسلیم فریب های پوتین درخصوص حملاتش علیه دموکراسی آمریکا شده است هست. این یک دیوانگی هست. ترامپ در آن کنفرانس خبری گفت هیچ دلیلی نمی بیند که روسیه در انتخابات آمریکا مداخله کرده باشد. نمایش امروز دقیقا همان دلیلی است که روسیه با استفاده از آن در امور داخلی کشور ما مداخله کرده هست.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا در انتقادی از نشست مدیر جمهوری کشورش با همتای روسش گفت: دونالد ترامپ کاملا فریب ولادیمیر پوتین را خورد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، جان کری، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در بیانیه ای بلندبالا در توئیتر از عملکرد دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری مشترکش با ولادیمیر پوتین، همتای روسش در هلسینکی که روز دوشنبه برگزار شده است بود، انتقاد کرد؛ کنفرانس خبری که در جریان آن پوتین نتیجه تحقیقات جامعه اطلاعاتی آمریکا درخصوص مداخله روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ میلادی را رد کرد و نسبت به اینکه اصلا مسکو در این انتخابات مداخله ای داشته، ابزار شک و تردید کرد.

ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد/ سیاست ترامپ فقط به نفع پوتین است ، واکنش‌ها

کری در این بیانیه گفت: این مدیر جمهور به طور کامل تسلیم فریب های پوتین درخصوص حملاتش علیه دموکراسی آمریکا شده است هست. این یک دیوانگی هست. ترامپ در آن کنفرانس خبری گفت هیچ دلیلی نمی بیند که روسیه در انتخابات آمریکا مداخله کرده باشد. نمایش امروز دقیقا همان دلیلی است که روسیه با استفاده از آن در امور داخلی کشور ما مداخله کرده است.

وی افزود: واکنش‌ها ترامپ نشان دهنده یکسری پرسشها بزرگتر هست. مسئله این نیست که ترامپ با پوتین نشستی داشته بلکه مسئله این است که ترامپ سیاستی دارد که جهت آمریکا و متحدان ما بسیار بد و تنها به نفع ولادیمیر پوتین هست. واکنش‌ها ترامپ در کنفرانس خبری مشترکش با پوتین شرم آور بود. حزب شخص مدیر جمهور این مساله را بهتر می داند. من با بسیاری از آنها کار کردم.

کری گفت: این رئیس‌جمهور به طور کامل تسلیم فریب‌های پوتین درخصوص حملاتش علیه دموکراسی آمریکا شده است هست. این یک دیوانگی هست. ترامپ در آن کنفرانس خبری گفت هیچ دل

آمریکا نیازمند این است که آنها نه تنها در اخبار از این کارها به طور صریح انتقاد کنند بلکه به یک درک یکسان درخصوص اداره سیاست خارجه آمریکا برسند. هیچکس نباید اجازه دهد که این سیکل اخبار ادامه پیدا کند و همگان باید مانند هر لحظه به فعالیت های خود به طور درست بپردازند.

کری اذعان کرد: شش دهه از عمر خود را در امور دولتی سپری کرده ام . هرگز ندیده ام که یکی از روسای جمهور آمریکا کاری را که امروز دونالد ترامپ انجام داد، انجام داده باشد و اظهاراتی همانند بیانات کنونی ترامپ مطرح کرده باشد. همه می دانند که جز ترامپ هیچ کس دیگری چنین کارهایی در حق آمریکا انجام نداده هست. این کارها فراتر از تاسف و غیرقابل دفاع هستند.

ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد/ سیاست ترامپ فقط به نفع پوتین است ، واکنش‌ها

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | انتخابات | دونالد ترامپ | کنفرانس خبری | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs