مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار بین الملل دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات‌ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، استخدام شد. ب

دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

دسترسی اف بی آی به شبکه ارتباطی ترامپ

عبارات مهم : استیل

فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، استخدام شد. بعد از آنکه دموکرات ها شروع به پرداخت هزینه جهت تحقیق کردند، فیوژن جی پی اس، کریستوفر استیل، افسر سابق سرویس اطلاعاتی بریتانیا را جهت جمع آوری اطلاعات در رابطه با هر گونه ارتباط بین کرملین و ترامپ و همکارانش، استخدام کرد.

گلن آر سیمپسون، یکی از بنیان گذاران شرکت تحقیقات فیوژن جی پی اس، طی ۱۰ ساعت با محققان کمیته قضایی سنا در ماه اوت صحبت کرد. در حالی که مبارزات حزبی در مورد دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ شدت یافته هست، سیمپسون خواستار منتشر شدن اظهاراتش شده است است و یک نسخه از این رونوشت، روز سه شنبه در معرض عموم قرار گرفت.

دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

به گزارش گروه بین الملل اعتمادآنلاین به نقل از واشنگتن پست، فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، استخدام شد.

پس از آنکه دموکرات ها شروع به پرداخت هزینه جهت تحقیق کردند، فیوژن جی پی اس، کریستوفر استیل، افسر سابق سرویس اطلاعاتی بریتانیا را جهت جمع آوری اطلاعات در رابطه با هر گونه ارتباط بین کرملین و ترامپ و همکارانش، استخدام کرد.

فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات‌ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، استخدام شد. ب

گزارش های استیل در نهایت به اتهاماتی مربوط به همکاری کمپین ترامپ با کرملین تبدیل شد- ادعاهایی که دونالد ترامپ بارها و بارها رد کرده است.

با توجه به افرادی که با این عنوان آشنا هستند، استایل جهت نخستین بار با نگرانی در در اوایل ژوئیه 2016، این عنوان را با اف بی آی در میان گذاشت. براساس شهادت سیمپسون که روز سه شنبه منتشر شد، مشخص شد که ماموران به بعضی از آنچه استیل به آنها گفته بود، اعتقاد داشتند.

در هفته های اخیر، مسابقه های سیاسی جهت بررسی پرونده روسیه شدت یافته هست. سیمپسون از کمیته درخواست کرده است که متن کامل مصاحبه اش را منتشر کنند. استدلال او این است که جمهوری خواهان به جای نشان دادن آنچه در سال ۲۰۱۶ رخ داده هست، تلاش می کنند تا آن را مبهم کنند.

دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: استیل | استخدام | دموکرات | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs