مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

ترساندن قربانیان با چاقو ، دستگیری سارق زورگیر

به گزارش مهر، سرگرد ضرغام آذین رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک گفت: عوامل تجسس کلانتری در حین گشت زنی در خیابان دولت خیابان یخچال به یک دستگاه موتور سیکلت پلاک ..

ادامه مطلب

۳۰خانه تخریب شد ، زلزله‌ی 6.1 ریشتری کرمان تا این لحظه تلفات جانی نداشت

به گزارش ایسنا، زلزله ای به بزرگی 6.1 ریشتر در ساعت شش و دو دقیقه هجدک از بخش کوهساران شهرستان راور در استان کرمان را لرزاند. این زلزله در شهرهای زرند،..

ادامه مطلب

حمله «اسی بی‌غم» به مدرسه‌ای در بافق!

بنا به گزارش بعضی از سایت‌های خبری استان شخصی به نام اسی به غم با ورود به مدرسه پسرانه شهرستان بافق اقدام به کتک زدن دانش‌آموزان این مدرسه کرده است.  ..

ادامه مطلب

بازپرس شکایت از تولیدکننده گاز بادکنک را نپذیرفت ، اتفاق وحشتناک جهت دختر 15ساله،هنگام بادکردن بادکنک

به‌دنبال سوختن دختر 15 ساله، هنگام پر کردن بادکنک با یک کپسول گاز «هلیوم» تقلبی، پدروی خواستاربرخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل توزیع وفروش این قبیل کپسول‌ه..

ادامه مطلب

دستگیری عامل تصادف ساختگی

جانشین پلیس‌راه استان همدان از وقوع یک تصادف ساختگی در همدان خبر داد و گفت: متأسفانه بر اثر این اتفاق تلخ دو نفر کشته شدند. دستگیری عامل تصادف..

ادامه مطلب

لغو پروازهای مسکو به علت بارش شدید باران

تا کنون بیش از ۳۵ پرواز فرودگاه های مسکو به علت شرایط بد هوا لغو شده است و یا با تاخیرهای طولانی انجام خواهد شد. لغو پروازهای مسکو به علت بارش شدی..

ادامه مطلب

تصویرهای + عکس های 6 کودک در اسید پاشی صبحگاه امروز

به گزارش ایسنا؛ سرپرست دادسرای امور جنایی تهران: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می دهد. ..

ادامه مطلب

عامل قتل در مجموعه جزایر فیلیپین در مشهد دستگیر شد

مرد ایرانی که هموطن خود را در مجموعه جزایر فیلیپین به قتل رسانده بود، با صدور دستور نیابت قضایی از سوی دادسرای خاص پایتخت کشور عزیزمان ایران در مشهد ش..

ادامه مطلب

۱۱ معدنچی همچنان محبوس هستند

مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان گفت: بعد از ۱۴ ساعت از انجام عملیات امداد و نجات بر روی معدن زمستان یورت، پیکر ۲۱ معدنچی از درون تونل به بیرون انتقال ..

ادامه مطلب