مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خروج آمریکا از برجام مایه نگرانی عمیق است / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه در نشست با اعضای شورای امنیت این کشور، خروج آمریکا از توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را مایه نگرانی عمیق عنوان کرد.

خروج آمریکا از برجام مایه نگرانی عمیق است / پوتین

پوتین: خروج آمریکا از برجام مایه نگرانی عمیق است

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور روسیه در نشست با اعضای شورای امنیت این کشور، خروج آمریکا از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران را مایه نگرانی عمیق عنوان کرد.

به گزارش فارس، کاخ کرملین امروز چهارشنبه اعلام کرد، «ولادیمیر پوتین» مدیر جمهوری روسیه اعتقاد است که خروج آمریکا از برجام مایه نگرانی عمیق است.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اینترفکس»، کرملین در بیانیه ای آورده هست، مدیر جمهور روسیه مسئله خروج آمریکا از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و حملات شب گذشته رژیم صهیونیستی به سوریه را در نشست با اعضای شورای امنیت روسیه به بحث و گفت وگو گذاشته است.

«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه امروز چهارشنبه تأکید کرد، مسکو به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران (برجام) پایبند می ماند.

اواخر شب گذشته، ترامپ با انتقاد از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین بعلاوه آلمان) اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا دیگر بخشی از برجام نخواهد بود و متعهد شد که بالاترین سطح تحریم های اقتصادی را علیه کشور عزیزمان ایران مجدداً وضع کند.

وی تاکید کرد که سخت ترین تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران را بازمی گرداند و بعد از آن اگر سران پایتخت کشور عزیزمان ایران درخواست کردند جهت توافق تازه مذاکره کنند، او آماده است.

بامداد امروز چهارشنبه، وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای ضمن ابراز تأسف از تصمیم مدیر جمهور آمریکا جهت خروج از برجام تصریح کرده بود که کشور عزیزمان ایران به شدت به تعهداتش پایبند بوده است و هیچ اساسی جهت تضعیف این توافق هسته ای وجود ندارد.

بامداد امروز چهارشنبه بعضی از رسانه های بین المللی اعلام کردند که جنگنده های رژیم صهیونیستی به مواضعی در نزدیکی شهر دمشق حمله کردند.

خبرگزاری سوریه به نقل از یک منبع نظامی سوری گزارش داد پدافند هوایی ارتش سوریه موفق شده است است دو موشک اسرائیلی را که منطقه «الکسوه» دمشق را نشانه گرفته بودند منهدم کند.

خروج آمریکا از برجام مایه نگرانی عمیق است / پوتین

واژه های کلیدی: ایران | توافق | روسیه | سوریه | آمریکا | امروز چهارشنبه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs