مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دعواها ادامه دارد ، توقیف «عاشقانه» قطعی است

به گزارش مهر، دستور توقیف سریال «عاشقانه» ساخته منوچهر هادی هنوز به قوت خود باقی است و براساس اعلام وکیل انجمن صنفی شرکت های عرضه کننده وی او دی و آی پی تی وی

دعواها ادامه دارد ، توقیف «عاشقانه» قطعی است

توقیف «عاشقانه» قطعی است/ دعواها ادامه دارد

عبارات مهم : سریال

رییس صنف VOD و IPTV بیان کرد که توقیف سریال «عاشقانه» قطعی هست. .

به گزارش مهر، دستور توقیف سریال «عاشقانه» ساخته منوچهر هادی هنوز به قوت خود باقی است و براساس اعلام وکیل انجمن صنفی شرکت های عرضه کننده وی او دی و آی پی تی وی اگر در هفته آینده این سریال را علیرغم وجود دستور قضایی توزیع کنند، می توان راجع به آن دستور جدیدی مبنی بر توقیف فیزیکی گرفت و تمامی نسخه های توزیع شده است DVD را جمع آوری کرد.

دعواها ادامه دارد ، توقیف «عاشقانه» قطعی است

محمد صراف، رییس صنف VOD و IPTV، با اعلام این مساله گفت: به دنبال ارایه شکایت پنج شرکت عرضه کننده قانونی سریال «عاشقانه» به دستگاه قضایی، دستور توقیف انتشار DVD و لوح فشرده سریال صادر شده است است.

وی اضافه کرد: این پنج شرکت VOD قراردادی جهت توزیع نسخه VOD این سریال با مالکین این مجموعه دارند و تمامی قسمت های این سریال تا به امروز به صورت قانونی در این سایت ها انتشار یافته است ولی بعضا مشاهده شده است است بعضی از سایت های غیر مجاز VOD کامنت هایی مبنی بر غیر قانونی بودن قراردادها و سامانه های قانونی منتشر کرده اند که در این خصوص نیز با عنوان نشر اکاذیب شکایتی تنظیم شده است است.

به گزارش مهر، دستور توقیف سریال «عاشقانه» ساخته منوچهر هادی هنوز به قوت خود باقی است و براساس اعلام وکیل انجمن صنفی شرکت های عرضه کننده وی او دی و آی پی تی وی

صراف عنوان کرد: مگر تهیه کننده ای می تواند فیلم یا سریال خود را بدون عقد قرارداد با یک شرکت ویدیو رسانه و پخش کننده DVD پخش کند؟ اگر اینطور باشد هر تهیه کننده ای باید یک مجوز ویدیو رسانه اخذ کرده و اثرش را پخش کند. این درحالی است که فعالان این صنعت سال ها در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند تا بتوانند کانال توزیع قانونی را فراهم کنند لذا صنف VOD و IPTV طی اقدامی بسیار جدی درحال مسدود کردن تمامی این سامانه ها است.

وی در آخر توضیح داد: به تازگی بعضی سامانه ها اقدام به انتشار سریال «عاشقانه» کرده اند، درصورتی که هیچگونه مجوزی از موسسه رسانه های تصویری یا شرکت صداوسیما ندارند. این مجوزها در مراحل سخت و پیچیده ای اعطا می شود، لذا شرکت های دارای مجوز حق خود می دانند که از توزیع محتوا روی سامانه های غیر مجوزدار جلوگیری به عمل آورند حتی اگر این سامانه ها جهت مالکان فیلم های سینمایی یا سریال ها باشد.

واژه های کلیدی: سریال | انتشار | قانونی | عاشقانه | رسانه ها | عاشقانه | پخش کننده | تهیه کننده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs