مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

به گزارش ایسنا، قرعه کشی جام کلوب های فوتسال آسیا سه شنبه در ویتنام برگزار شد و چهارده تیم حریفان خود را شناختند.

اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

عبارات مهم : برنده

برنامه مسابقه های جام کلوب های فوتسال آسیا اعلام شد.

به گزارش ایسنا، قرعه کشی جام کلوب های فوتسال آسیا سه شنبه در ویتنام برگزار شد و چهارده تیم حریفان خود را شناختند.

اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

تیم فوتسال گیتی پسند به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران در این مسابقه های در گروه C با تیم های شنژن چین و شریکر اوزاکا ژاپن قرار گرفته و بر اساس برنامه اعلامی در نخستین مصاف خود باید ۳۱ تیر به مصاف شنزن نانلینگ چین برود.

برنامه کامل مسابقه های جام کلوب های آسیا ۲۰۱۷ که قرار است در ویتنام برگزار شود، به شرح زیر اعلام شد:

به گزارش ایسنا، قرعه کشی جام کلوب های فوتسال آسیا سه شنبه در ویتنام برگزار شد و چهارده تیم حریفان خود را شناختند.

گروه A: تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، وایس وایپرس (استرالیا)، اف سی ارم (قرقیزستان)

روز نخست ( ۲۹ تیر)

* الظفره – وایس وایپرس

* تای سون نام – اف سی ارم

روز دوم (۳۱ تیر)

اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

* اف سی ارم– الظفره

* وایس وایپرس– تای سون نام

روز سوم ( ۲ مرداد)

به گزارش ایسنا، قرعه کشی جام کلوب های فوتسال آسیا سه شنبه در ویتنام برگزار شد و چهارده تیم حریفان خود را شناختند.

* وایس وایپرس– اف سی ارم

* تای سون نام – الظفره

گروه B: نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)، اف سی واموس (اندونزی)، دیسی اینوست (تاجیکستان)

اعلام برنامه جام کلوب های فوتسال آسیا

روز نخست(۳۰ تیر)

* الریان – واموس

* نفت الوسط – دیسی اینوست

روز دوم ( ۱ مرداد)

* دیسی اینوست – الریان

* واموس – نفت الوسط

روز سوم (۳ مرداد)

* واموس – دیسی اینوست

* نفت الوسط – الریان

گروه C: شریکر اوزاکا (ژاپن)، گیتی پسند (ایران)، شنزن نانلینگ (چین)

روز نخست ( ۲۹ تیر)

* شنزن نانلینگ – شریکر اوزاکا

روز دوم ( ۳۱ تیر)

* گیتی پسند – شنزن نانلینگ

روز سوم ( ۲ مرداد)

* شریکر اوزاکا – گیتی پسند

گروه D: بولو چونبوری (تایلند)، اف سی المالک (ازبکستان)، بانک بیروت (لبنان)

روز نخست ( ۳۰ تیر)

* بانک بیروت – چونبوری

روز دوم ( ۱ مرداد)

* المالک – بانک بیروت

روز سوم ( ۳ مرداد)

* چونبوری – المالک

مرحله یک چهارم نهایی ( ۵ مرداد):

* اول گروه D – دوم گروه C

* اول گروه C – دوم گروه D

* اول گروه B – دوم گروه A

* اول گروه A – دوم گروه B

نیمه نهایی ( ۶ مرداد):

* برنده یک چهارم نهایی ۱ – برنده یک چهارم نهایی ۳

* برنده یک چهارم نهایی ۲ – برنده یک چهارم نهایی ۴

رده بندی ( ۸ مرداد):

* بازنده نیمه نهایی ۱ – بازنده نیمه نهایی ۲

فینال (۳۰ جولای / ۸ مرداد):

* برنده نیمه نهایی ۱ – برنده نیمه نهایی

واژه های کلیدی: برنده | برنامه | فوتسال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs