مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

تشکری‌هاشمی بعد از ۱۲سال از شهرداری می‌رود ، دومین معاون قالیباف استعفا داد

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از 12 سال تصدی سمت معاونت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استعفا داد.  دومین ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

شاگردان آرمات به فینال رسیدند ، شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران

تیم والیبال دانشجویان کشور عزیزمان ایران با پیروزی برابر اوکراین دست به کار بزرگی زد و به فینال مسابقه های دانشجویان دنیا راه یافت.  ..

ادامه مطلب

دستگیری عامل تصادف ساختگی

جانشین پلیس‌راه استان همدان از وقوع یک تصادف ساختگی در همدان خبر داد و گفت: متأسفانه بر اثر این اتفاق تلخ دو نفر کشته شدند. دستگیری عامل تصادف..

ادامه مطلب

دلیل از بین بردن نام دو عضو هیات مدیره! ، روایت عجیب راجع به ثبت فدراسیون

فدراسیون فوتبال را مهدی تاج ثبت کرده است ولی دو عضو هیات رئیسه را عضو هیات موسس نگذاشته است.  روایت عجیب راجع به ثبت فدراسیون/دلیل از بین بر..

ادامه مطلب

گل‌های نجومی

چندی پیش بود که ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد «گل» دومین مخدر مصرفی در کشور بعد از تریاک هست، بعد از آن رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از زیاد ..

ادامه مطلب

افزایش راه‌آهن در روز از بین بردن گربه سیاه پرسپولیس

مرحله دوم مسابقه های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با از بین بردن قشقایی و افزایش راه آهن دنبال شد. افزایش راه آهن در روز از بین بردن گربه..

ادامه مطلب

ادامه اکران سایر فیلم ها ، «ماه در جنگل» در گروه آزاد اکران می‌شود

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که فیلم «ماه در جنگل» از چهارشنبه در گروه سینمایی آزاد روی پرده می رود. .. «ماه در جنگل» در گ..

ادامه مطلب

تخفیف 29 میلیاردی شهرداری به یک هتل‌ساز

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تخفیف 29 میلیاردی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به یک هتل‌ساز خبر داد. تخفیف 2..

ادامه مطلب

ترک‌های مقیم آلمان علیه مرکل رای دهند/ برلین محکوم کرد ، اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه گفت، حزب دموکرات مسیحی صدراعظم آلمان دشمن کشورش است و از ترک‌های ساکن آلمان خواست تا علیه احزاب بزرگ و مهم در انتخابات آتی این کشور ر..

ادامه مطلب