مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

تحویل سکه‌های پیش‌فروشی طبق برنامه

 ……. رییس اداره کل خزانه بانک ملی تاکید کرد: سکه های پیش فروش شده است و ارزهای سپرده گذاری شده است نزد این بانک به صورت تعهد شده است در..

ادامه مطلب

چرخش مستاجران به سوی مالکیت

واکاوی آمار اتحادیه املاک از معاملات مسکن در بهمن ماه نشان می‌دهد گروهی از خانوارهای اجاره‌نشین به سمت مسکن ملکی سوق یافته‌اند.  چرخش مستاج..

ادامه مطلب

چرا سیستم ELT هواپیما جهت یافتن لاشه فعال نمی‌شود؟

هواپیماهای مسافری دارای سیستمی به نام ELT هستند که با ضربه فعال می‌شود و موقعیت مکانی هواپیما را به ماهواره‌های امداد و نجات و حتی هواپیماهای اطراف اعلام..

ادامه مطلب

85 هزارمیلیارد تومان پول بی اعتبار چاپ شد ، پول مسکن مهر از کجا آمد؟

هنگامی که دولت نهم دولت را تحویل گرفت، بانک مرکزی «۱۵ هزار میلیارد تومان» پول در اختیار اقتصاد قرار داده بود. هنگامی که دولت دهم دولت را تحویل داد، این مبلغ ر..

ادامه مطلب

بدهکاران مهریه در حراجی ، کارشکنی دلالان سکه

با وجود برگزاری ۱۴ حراجی سکه جهت ایجاد تعادل در قیمت‌های بازار ، هر چند که تا ۵۰ درصد حباب قیمتی تخلیه شده، ولی همچنان متعادل نشده هست. در کنار عوامل تأث..

ادامه مطلب

تورم آذرماه ۸ درصد شد

گزارش مرکز آمار حاکی از آن است که در آذر ماه تورم نقطه به نقطه جهت کل کشور ٨.٩ درصد و تورم هر سال در این ماه ۸ درصد بوده است. تورم آذرماه ..

ادامه مطلب

برداشت ۳.۵ میلیون بشکه دیگر از ذخایر نفت استراتژیک آمریکا

وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد در پی وقوع توفان هاروی، حداکثر ۳.۵ میلیون بشکه از ذخایر نفت اضطراری کشور را به دو شرکت انرژی در منطقه خلیج مکزیک عرضه می‌کن..

ادامه مطلب

بزودی شاهد انفجار در مالکیت ماشین و مصرف بنزین خواهیم بود

از ابتدای تیرماه امسال مصرف بنزین کشور با یک جهش چشمگیر نسبت به مدت مشابه سال قبل به 84 میلیون لیتر در روز رسید. موضوعی که کشور را با چالش جدیدی مواجه ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 774 تومان ، روند نزولی قیمت سکه در بازار

امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 203 هزار و 400 تومان در بازار معامله شده است است.  روند نزولی قیمت سکه در بازار / دلار سه هزار و 774 ت..

ادامه مطلب