مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

حمله ائتلاف آمریکایی به دیرالزور ۱۶ کشته برجای گذاشت

ائتلاف به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا بار دیگر دیرالزور سوریه را بمباران کرد که بر اثر آن ۱۶ غیر نظامی جان خود را از دست دادند. حمله..

ادامه مطلب

دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات‌ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، اس..

ادامه مطلب

تصویر العمل نتانیاهو به استعفای سعد الحریری

به گزارش تسنیم به نقل از الجزیره، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که استعفای سعد الحریری نخست وزیر لبنان دعوت از دنیا جهت اتحاد علیه ک..

ادامه مطلب

ترامپ از وقت رئیس‌جمهور شدن هر ۴ روز یکبار گلف‌ بازی کرده

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهور آمریکا از وقت روی کارآمدنش هر چهار روز یک بار به بازی گلف پرداخته و این امر باعث شده است تا اتهامات جدیدی علیه این رئیس‌جم..

ادامه مطلب

ترک‌های مقیم آلمان علیه مرکل رای دهند/ برلین محکوم کرد ، اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه گفت، حزب دموکرات مسیحی صدراعظم آلمان دشمن کشورش است و از ترک‌های ساکن آلمان خواست تا علیه احزاب بزرگ و مهم در انتخابات آتی این کشور ر..

ادامه مطلب

قدردانی اتحادیه اروپا از ترکیه به خاطر حمایت این کشور در اجرای برجام

مقام های اتحادیه اروپا در مذاکرات سیاسی سطح اوج با دولت ترکیه دربروکسل، بر ارتقای حقوق بشر و حکومت قانون در ترکیه تاکید و از حمایت این کشور در اجرای..

ادامه مطلب

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

دو تن از دموکرات‌های کنگره آمریکا مفاد استیضاح مدیر جمهوری کشورشان را آماده کردند. تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

درخواست بن‌سلمان از روسیه جهت پیوسن به ناتوی عربی

یک خبرگزاری روسی اعلام کرد که جانشین ولیعهد عربستان در سفر اخیر خود به روسیه از این کشور خواسته که به ائتلاف نظامی به رهبری عربستان وارد شود. ..

ادامه مطلب

به عالی ترین نحو ممکن همکاری هسته‌ای با هند را ادامه می‌دهیم / پوتین

ولادیمیر پوتین در مقاله‌ای به مناسبت هفتادمین سالگرد شروع روابط دیپلماتیک میان روسیه وهند تاکید کرد که روسیه به عالی ترین نحو ممکن در زمینه صنعت هسته‌ای با ه..

ادامه مطلب

برادر عامل حمله منچستر اعتراف کرد

برادر عامل حمله منچستر انگلیس به عضویت خود و برادرش در گروه تروریستی اعتراف کرد. برادر عامل حمله منچستر اعتراف کرد عبارات مهم : اعتراف..

ادامه مطلب