مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

اروپا همچنان مایل به مذاکرات تجاری با آمریکاست، ولی نه زیر تیغ ترساندن / مرکل

مرکل که در نشستی در برلین صحبت می کرد، در اشاره‌ای تلویحی به کارها دولت آمریکا گفت: توافق‌ها و نهادهای بین‌المللی در معرض تضعیف هستند. این عنوان دلواپ..

ادامه مطلب

رژیم صهیونیستی به تعهد رهبران دو کره راجع به خلع سلاح‌ هسته‌ای کامل تصویر العمل نشان داد

رژیم صهیونیستی به تعهد تاریخی رهبران کره‌شمالی و کره‌جنوبی به تلاش جهت خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره تصویر العمل نشان داد.  رژیم صهیونیستی به تعه..

ادامه مطلب

حمله ائتلاف آمریکایی به دیرالزور ۱۶ کشته برجای گذاشت

ائتلاف به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا بار دیگر دیرالزور سوریه را بمباران کرد که بر اثر آن ۱۶ غیر نظامی جان خود را از دست دادند. حمله..

ادامه مطلب

دسترسی اف‌بی‌آی به شبکه ارتباطی ترامپ

فیوژن جی پی اس در اواسط سال ۲۰۱۶ جهت مبارزات انتخابی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات‌ها با نشانه سردرآوردن از پیشینه دونالد ترامپ، اس..

ادامه مطلب

تصویر العمل نتانیاهو به استعفای سعد الحریری

به گزارش تسنیم به نقل از الجزیره، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که استعفای سعد الحریری نخست وزیر لبنان دعوت از دنیا جهت اتحاد علیه ک..

ادامه مطلب

ترامپ از وقت رئیس‌جمهور شدن هر ۴ روز یکبار گلف‌ بازی کرده

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهور آمریکا از وقت روی کارآمدنش هر چهار روز یک بار به بازی گلف پرداخته و این امر باعث شده است تا اتهامات جدیدی علیه این رئیس‌جم..

ادامه مطلب

ترک‌های مقیم آلمان علیه مرکل رای دهند/ برلین محکوم کرد ، اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه گفت، حزب دموکرات مسیحی صدراعظم آلمان دشمن کشورش است و از ترک‌های ساکن آلمان خواست تا علیه احزاب بزرگ و مهم در انتخابات آتی این کشور ر..

ادامه مطلب

قدردانی اتحادیه اروپا از ترکیه به خاطر حمایت این کشور در اجرای برجام

مقام های اتحادیه اروپا در مذاکرات سیاسی سطح اوج با دولت ترکیه دربروکسل، بر ارتقای حقوق بشر و حکومت قانون در ترکیه تاکید و از حمایت این کشور در اجرای..

ادامه مطلب

تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ

دو تن از دموکرات‌های کنگره آمریکا مفاد استیضاح مدیر جمهوری کشورشان را آماده کردند. تلاش قانونگذاران آمریکایی جهت عزل ترامپ عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

درخواست بن‌سلمان از روسیه جهت پیوسن به ناتوی عربی

یک خبرگزاری روسی اعلام کرد که جانشین ولیعهد عربستان در سفر اخیر خود به روسیه از این کشور خواسته که به ائتلاف نظامی به رهبری عربستان وارد شود. ..

ادامه مطلب