مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

فرزند شهلا ریاحی با انتقاد از بعضی بی‌اخلاقی‌ها در انتشار اخبار از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است..

ادامه مطلب

تشییع پیکر همایون شهنواز

پیکر همایون شهنواز کارگردان سریال های «دلیران تنگستان» و «روزهای به یادماندنی» و فیلم سینمایی «شاه خاموش» شنبه ۱۹ اسفند ماه، از منزل سینما و با حضور..

ادامه مطلب

دست‌های خالی و خرس‌های خندان

از جنجال ها و اخبار مربوط به نشست خبری فیلم «خوک»، ساخته مانی حقیقی (تنها فیلم ایرانی حاضر در این دوره جشنوار ه جهانی فیلم برلین) که بگذریم، شصت و هشتمین..

ادامه مطلب

ستاره‌هایی که از سینما به تئاتر آمدند , مهاجرت‌های جنجالی‌

تبادل بازیگر بین سینما و تئاتر هر لحظه یکی از مرسوم ترین روش های به شهرت رساندن بازیگران بوده. گرچه در شروع راه، زیاد مرسوم بود که هنرپیشه ها کارشان را در تئات..

ادامه مطلب

بهاره رهنما بازیگر تازه «آقای سانسور» شد

گروه تولید فیلم سینمایی «آقای سانسور» با بهاره رهنما جهت ایفای یکی از نقش های مهم این فیلم قرارداد بستند. بهاره رهنما بازیگر تازه «آقای سانسور»..

ادامه مطلب

اکران پوستر عالی ترین فیلم های تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران بر روی بیلبوردهای شهری

مدیرعامل شرکت زیباسازی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از اکران پوستر عالی ترین فیلم های تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران بر روی بیلبوردهای شهری خبر داد. ..

ادامه مطلب

ادامه اکران سایر فیلم ها ، «ماه در جنگل» در گروه آزاد اکران می‌شود

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که فیلم «ماه در جنگل» از چهارشنبه در گروه سینمایی آزاد روی پرده می رود. .. «ماه در جنگل» در گ..

ادامه مطلب

خانواده بحران‌زده در نقطه کور

فیلم نقطه کور، آخرین ساخته مهدی گلستانه، دو سال پیش در جشنواره فیلم فجر حضور داشت؛ فیلمی اجتماعی در مذمت شک و بی اعتمادی در خانواده ها، معضلی که در ج..

ادامه مطلب

دعواها ادامه دارد ، توقیف «عاشقانه» قطعی است

به گزارش مهر، دستور توقیف سریال «عاشقانه» ساخته منوچهر هادی هنوز به قوت خود باقی است و براساس اعلام وکیل انجمن صنفی شرکت های عرضه کننده وی او دی و..

ادامه مطلب

تصویر ، احسان علیخانی در خاص برنامه «خندوانه»

به گزارش خبرآنلاین، مجری «ماه عسل» منشتر شدن تصویری از حضور در برنامه «خندوانه» خبر داد و در این باره نوشت: «ويژه برنامه پانصدمين قسمت خندوانه ،جشن ، بر..

ادامه مطلب