مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

ادریس البا به دنیای «سریع و خشمگین» می‌رود

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، در حالی که کمپانی یونیورسال از سال پیش اعلام کرد قصد دارد نخستین اسپین آف از دنیای «سریع و خشمگین» را با بازی دواین..

ادامه مطلب

حضور ورزشکاران خارجی به عنوان کارشناس در صداوسیما ممنوع شد

صداوسیما اعلام کرد که دعوت از کارشناسان خارجی جهت حضور در برنامه‌های ورزشی کاملاً ممنوع است. حضور ورزشکاران خارجی به عنوان کارشناس در صداوس..

ادامه مطلب

امشب مصاحبه پخش نشده مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی را پخش می کنیم / ادعای یک شبکه ماهواره ای

در اتفاقی عجیب، مصاحبه ی دورهمی با مرحوم ناصر ملک مطیعی قرار است از یک شبکه ی ماهواره ای پخش شود. ادعای یک شبکه ماهواره ای: امشب مصاحبه پخش نش..

ادامه مطلب

اثر تازه نعمت‌الله در آستانه اکران تابستان ، همبازی شدن امین حیایی و پسرش در فیلم شعله ور

پس از موفقیت های فیلم سینمایی “رگ خواب” به کارگردانی “حمید نعمت الله” در جشنواره فیلم فجر و همچنین اکران عموم بار دیگر این کارگ..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی «خوک» رونمایی شد

پوستر فارسی فیلم سینمایی «خوک» یک هفته پیش از اکران در سینماهای کشور رونمایی شد. پوستر فیلم سینمایی «خوک» رونمایی شد عبارات مهم : ایرا..

ادامه مطلب

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

فرزند شهلا ریاحی با انتقاد از بعضی بی‌اخلاقی‌ها در انتشار اخبار از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است..

ادامه مطلب

تشییع پیکر همایون شهنواز

پیکر همایون شهنواز کارگردان سریال های «دلیران تنگستان» و «روزهای به یادماندنی» و فیلم سینمایی «شاه خاموش» شنبه ۱۹ اسفند ماه، از منزل سینما و با حضور..

ادامه مطلب

دست‌های خالی و خرس‌های خندان

از جنجال ها و اخبار مربوط به نشست خبری فیلم «خوک»، ساخته مانی حقیقی (تنها فیلم ایرانی حاضر در این دوره جشنوار ه جهانی فیلم برلین) که بگذریم، شصت و هشتمین..

ادامه مطلب

ستاره‌هایی که از سینما به تئاتر آمدند , مهاجرت‌های جنجالی‌

تبادل بازیگر بین سینما و تئاتر هر لحظه یکی از مرسوم ترین روش های به شهرت رساندن بازیگران بوده. گرچه در شروع راه، زیاد مرسوم بود که هنرپیشه ها کارشان را در تئات..

ادامه مطلب

بهاره رهنما بازیگر تازه «آقای سانسور» شد

گروه تولید فیلم سینمایی «آقای سانسور» با بهاره رهنما جهت ایفای یکی از نقش های مهم این فیلم قرارداد بستند. بهاره رهنما بازیگر تازه «آقای سانسور»..

ادامه مطلب