مراسم بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه

مراسم: بنزین ستاره میلیون فرمانده کل سپاه بازدید فرمانده کل سپاه از پالایشگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس خودکفایی بنزین پالایشگاه بندرعباس

جایزه مربی اخلاق این فصل باید به من برسد / مورینیو

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند. مورینیو: جایزه مربی اخلاق این فصل باید..

ادامه مطلب

عاقبت تصادف سرمربی والنسیا با یک گراز!

سرمربی والنسیا که جهت تعطیلات زمستانی راهی زادگاهش شده است بود با گراز تصادف کرد و مجروح شد. عاقبت تصادف سرمربی والنسیا با یک گراز! عب..

ادامه مطلب

مونشن گلادباخ شانس افزایش به رده سوم را از دست داد , هفته پانزدهم بوندس لیگا

به گزارش مهر، تیم های فوتبال مونشن گلادباخ و شالکه شنبه شب در ادامه هفته پانزدهم رقابتهای بوندس لیگا به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه این بازی حساس یک بر یک به ثبت ..

ادامه مطلب

AFC به منشور فیفا پایبند باشد/ از پرسپولیس امتیاز کسر نمی‌شود ، حمیدرضا گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در بحث میزبانی تیم‌های ایرانی و عربستانی، کنفدراسیون فوتبال آسیا منشور فیفا که بحث عدالت محوری است را سرلوحه کارش قرار بدهد. ..

ادامه مطلب

جرم،قاچاق اسلحه! ، برادر مسی بازداشت شد

به گزارش خبرآنلاین، مقامات امنیتی آرژانتین مدعی شدند ماتیاس مسی که به طور غیرقانونی اسلحه حمل می کرد، به وسیله پلیس بازداشت شد.هنوز خبر جدیدی دراین باره ..

ادامه مطلب

میک درموت را کی روش تحمیل کرد ، شفر کنار زمین هیاهوی بیهوده دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است شفر نمی تواند باعث ارتقای فنی این تیم شود. وی همچنین تاکید داری دارد که دستیار پیشین من..

ادامه مطلب

شاگردان آرمات به فینال رسیدند ، شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران

تیم والیبال دانشجویان کشور عزیزمان ایران با پیروزی برابر اوکراین دست به کار بزرگی زد و به فینال مسابقه های دانشجویان دنیا راه یافت.  ..

ادامه مطلب

دلیل از بین بردن نام دو عضو هیات مدیره! ، روایت عجیب راجع به ثبت فدراسیون

فدراسیون فوتبال را مهدی تاج ثبت کرده است ولی دو عضو هیات رئیسه را عضو هیات موسس نگذاشته است.  روایت عجیب راجع به ثبت فدراسیون/دلیل از بین بر..

ادامه مطلب

افزایش راه‌آهن در روز از بین بردن گربه سیاه پرسپولیس

مرحله دوم مسابقه های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با از بین بردن قشقایی و افزایش راه آهن دنبال شد. افزایش راه آهن در روز از بین بردن گربه..

ادامه مطلب

معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

با مصدومیت یکی از بازیکنان الاهلی عربستان و دوری چند هفته‌ای وی از میادین، معادلات لیست آسیایی این تیم جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد. معاد..

ادامه مطلب